Tanie Gotowe Projekty Domów

Mój-Dom jest profesjonalną pracownią oferującą projekty domów drewnianych szkieletowych i z bali, a także obiektów wznoszonych z wykorzystaniem technologii tradycyjnej-murowanej. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania i oryginalne pomysły. Jesteśmy przekonani, że nasza szeroka i nieustannie uzupełniana oferta pozwoli Państwu na znalezienie dokładnie tego czego szukacie.

Nasza oferta obejmuje eleganckie oraz nowoczesne projekty domów parterowych i piętrowych. Spełniają one wszystkie wymagania współczesnej rodziny, a jednocześnie są dostępne finansowo dla większości zainteresowanych. Zakładają minimalizację kosztów zarówno w fazie budowy, jak i w późniejszym ich utrzymaniu. Mamy pełną świadomość, że stworzone przez nas projekty nowoczesnych domów muszą spełniać wszystkie wymagania klientów nie tylko pod względem formy i bryły, ale także ekonomiczności zastosowanych rozwiązań.

Zapraszamy wszystkich z terenów gdzie budujemy nasze domy i prowadzimy rozmowy wstępne przed podpisaniem kolejnych umów a więc ze Śląska (Katowice, Mikołów, Ruda Śląska, Mysłowice, Orzesze, Tychy, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Bytom, Piekary Śląskie, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Siewierz, Tarnowskie Góry, Zawiercie, Częstochowa, Wodzisław Śląski, Rybnik, Racibórz) oraz Małopolski (Kraków, Chrzanów, Olkusz, Miechów, Skawina, Alwernia, Krzeszowice, Jerzmanowice, Klucze, Michałowice, Brzeszko, Niepołomice, Bochnia ).

Gotowe projekty domów jednorodzinnych ARCHON+ dają Inwestorowi możliwość ekonomicznej, samodzielnej realizacji inwestycji systemem gospodarczym. Dla każdego projektu został opracowany szczegółowy kosztorys, dostępny na CD, który pozwoli zaplanować wydatki i odpowiednio przygotować harmonogram prac. Kosztorysy są regularnie aktualizowane i prognozują rzeczywiste koszty materiałów i robót budowlanych.

Jeśli zleca się projekt indywidualny, nie ma sensu nie zlecać branż. Budowę samych przyłączy można zgłosić i zlecić małym firmom w modelu zaprojektuj-wybuduj. Instalacja gazowa, jeśli będzie, będzie i tak na Pozwolenie. Nie mogę odpowiadać za kol. arch. w zapytaniu „jak kształtują się ceny” bowiem są bardzo bardzo różne. Kształtują się w zależności od tego, jaki jest faktyczny zakres prac i kto projektuje (rodzaj uprawnień) i kto projektuje (typ biura, zakres który daje Inwestorowi, czas godzin pracy etc). Jedyne, co jest zupełnie jasne, to że własny pomysł na przebudowę nie obniża ceny projektu, gdyż kosztuje on architekta tyle samo nakładu pracy, co rysowanie „na czysto”.

Najnowsza kolekcja Abakon Doppio wyróżnia się nowoczesnym podejściem do architektury. Dach dwuspadowy połączono tutaj z dachem płaskim, co stwarza wrażenie obecności dwóch brył. Nietypowy rzut zawiera w sobie przemyślany system funkcjonalny, jednocześnie rozdzielając dom na dwie komfortowe strefy. Abakon Doppio stworzono dla inwestorów ceniących sobie nietypowe podejście do budownictwa.