Projekty Domów, Projekt Domu. Architekt Katowice

Witamy w serwisie – mamy dla Ciebie ponad 1500 gotowych projektów domów! Wśród naszej oferty znajdziesz najlepsze projekty domów parterowych, projekty domów z poddaszem użytkowym, projekty domów z poddaszem do późniejszej adaptacji, projekty domów piętrowych, projekty domów z garażem oraz projekty domów z kosztorysem – wszystkie piękne i energooszczędne i z dobrą energią – do wyboru propozycje w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym – od domów małych i tanich w budowie, po reprezentacyjne rezydencje dla wymagających. W ofercie ponadto: garaże, budynki gospodarcze, altany oraz dodatki do każdego projektu. Polecamy także dział z aranżacjami wnętrz, a w nim moc dobrych pomysłów podpowiadających jak urządzić własny dom!

i jeszcze ten projekt za 5 tysi… pewnie dwuspadowy dach i na planie prostokąta, arch poszalał zapewnie z designem za te pieniądze:) ciekawe czy rysował to choćby ze dwa popołudnia:) … eh… po co było w ogóle ten indywidualny brać, jak Pani tylko pieczątki potrzebowała… tyle typówek na rynku … mogło być jeszcze ze 4 tysiące taniej kupić… przepłaciła Pani, ale pewnie chodzilo ten prestiż przed znajomymi że nie mam katalogowca:P.

Domy prostych formach, jednocześnie swymi efektownymi detalami nawiązują do najnowszych trendów architektonicznych. Przeważają tutaj projekty, dwuspadowej konstrukcji dachu i nieskomplikowanym rzucie, co skutkuje oszczędnościami podczas realizacji budowy. Wnętrza zaprojektowane w funkcjonalny sposób, stanowiące komfortowe i przytulne przestrzenie dla jego mieszkańców.

Kosztorysy dołączone do projektów domów wskazują jedynie wartości orientacyjne, nie uwzględniają aktualnych cen materiałów budowlanych ani stawek robocizny. W większości przypadków wskazują najbardziej optymistyczną kalkulację. W rzeczywistości okazuje się, że koszty domu parterowego wskazane w projekcie są w większości przypadków niedoszacowane. Rzeczywista wycena może być nawet kilkadziesiąt procent wyższa.

W pierwszy weekend marca Doradcy Projektowi ARCHON+ czekają na Was na Targach Mieszkaniowych Nowy Dom, Nowe Mieszkanie na Hali Torwar w Warszawie ( ul. Łazienkowska 6a, stoisko D). Jeśli macie wątpliwości i nie wiecie, czy budować dom, czy kupić mieszkanie, macie działkę, ale nie wiecie co na niej można wybudować – zapraszamy na nasze stoisko! Nasi eksperci chętnie pomogą Wam w wyborze idealnego projektu domu i wyjaśnią, na czym polega cały proces inwestycyjny. Na naszym stoisku czekają też na Was bezpłatne katalogi z najlepszymi projektami domów ARCHON+.

Na koszty budowy największy wpływ ma powierzchnia fundamentów, bryła dachu oraz powierzchnia użytkowa w odniesieniu do standardu funkcjonalnego przyszłego domu jednorodzinnego. Im bardziej skomplikowana bryła budynku, tym bardziej wymagający fundament i tym bardziej zróżnicowana oraz kosztowna więźba dachowa i dach. Wytypowaliśmy dla Państwa projekty domów łatwych w budowie, ze względu na konkretne i charakterystyczne elementy, które generują niskie koszty budowy domu. Większość to również projekty tanich domów w takim sensie, że ich późniejsza eksploatacja również jest możliwie mało obciążająca dla domowego budżetu.