Projekty Domów MGProjekt

Pracownia architektoniczna Ryszarda Jachtomy jest firmą rodzinną, która działa z powodzeniem od 1991 roku. W tym czasie zaprojektowaliśmy przeszło 50.000 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni użytkowej budynków, kubaturze przekraczającej 230.000 metrów sześciennych.

W ofercie Z500 jest ponad 760 projektów, więc każdy może znaleźć dom dopasowany do swoich potrzeb i możliwości. W standardowej ofercie znajdziesz projekty domów parterowych, z poddaszem użytkowym oraz piętrowych w zakresach powierzchni od 40 do 280m2. Dla najbardziej wymagających inwestorów przygotowaliśmy specjalną propozycję luksusowych rezydencji wielkości przekraczającej 300m2.

Firma architektoniczna i wydawnicza Studio Atrium istnieje na polskim rynku od 1993 roku. W naszym dorobku znajduje się ponad 1000 projektów powtarzalnych, ale zajmujemy się także inną działalnością w obszarze budownictwa oraz działalnością wydawniczą. Nasz dorobek projektowy prezentujemy na łamach katalogu Domy w Tradycji. Byliśmy także wydawcą magazynu Romantyczny Styl. Oprócz działalności na polu projektów powtarzalnych jesteśmy autorami projektów budynków usługowych, projektów wnętrz i mamy na koncie dwie ogólnopolskie akcje Dom Modelowy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi osiągnięciami.

Najczęściej stosowanym, a zarazem najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem jest więźba płatwiowo-kleszczowa. Jej zaletom jest przede wszystkim wszechstronność – nadaje się do dachów jedno- i dwuspadowych, płaskich oraz stromych. Schemat jej budowy umożliwia zastosowanie w budynkach dużych, rozpiętości dachu w świetle ścian nawet do 16m, optymalna szerokość wynosi około 12m. Ze względu na obecność dodatkowych zabezpieczeń i usztywnień jest to rozwiązanie stosunkowo drogie.

W momencie kiedy z uwagi na niewygodne usytuowanie działki nie ma możliwości dojazdu na nią ciężkiego sprzętu, Abakon jest w stanie wybudować Twój dom jednorodzinny wykorzystując jedynie bloczki keramzytowe bądź też inną, wybraną przez Ciebie technologię. Oferujemy klientom także nieruchomości pod zabudowę, jak również gotowe domy. Zachęcamy do podjęcia decyzji budowie i zgłoszenia się do nas. Błyskawicznie i sprawnie zajmiemy się całą resztą. Nie będziesz się musiał martwić, ani adaptację danego projektu do swoich indywidualnych potrzeb, ani do warunków działki. To zadanie dla naszego biura architektonicznego. My załatwiamy materiały oraz firmę budowlaną gdyż budowa domu jest po prostu naszą specjalnością.

Dom czy mieszkanie, tradycyjne czy nowoczesne, razem czy osobno (mały czy duży dom) – to największe dylematy planujących kupno lub budowę. Są amatorzy jednego i drugiego. W gąszczu ofert znaleźć można przeróżne projekty domów szukając tego jedynego – domu marzeń. tych sprawach najczęściej się nie dyskutuje – pozostają kwestią indywidualnego wyboru i preferencji.